Jeni duke pare artikujt e etiketuar me " veshje per halloween"

10 gjëra që ai mendon kur sheh kostumin tuaj të Halloween-it

Nëse vjen tek dera e shtëpisë time, do të di se si t’a trajtoj! Vetë e ka qepur atë kostum? Më pëlqejnë vajzat që dinë të mbajnë perin dhe gjilpërën. Halloween-i është festa ime e preferuar. Wow, po ngrin së ftohti e gjora. Pse zura të dashur prap?? Vish ca gjëra vajzë, e kam seriosisht, ckishte mamja jote ndërmënd kshu? Vjet e dashura ime u vesh si kamariere franceze. I thashe: Do doja t’u vishje kështu cdo ditë! Sikur nuk e mori si kompliment. Tinkerbell dhe Hirushja nuk janë të përshtatshme për moshën pas 12 vjec. Kur shoh nje femër të...[Lexo më shumë]