Dieta 7–Ditore

Dieta 7–Ditore

Vera është në kulmin e saj dhe cdo femër ëndërron për trupin perfekt. Edhe pse duket e vështirë që të humbisni kilet e...

4 sanduicë të shijshëm dhe të shëndetshëm që ju bëjnë të humbisni peshë

4 sanduicë të shijshëm dhe të shëndetshëm që ju bëjnë të humbisni peshë

Sa mirë do të ishte nëse bëni sanduicë të thjeshtë dhe të shëndetshëm që ju ndihmojnë të humbisni peshë. Më...

5 përbërës që e bëjnë sallatën jo të shëndetshme

5 përbërës që e bëjnë sallatën jo të shëndetshme

Pse disa sallata janë edhe më keq se një cheesecake super kalorik? Sepse ato përbajnë një nga këto 5...

Trendi i 2014 – Kulotat

Trendi i 2014 – Kulotat

Cdo vit ka një trend që ngrihet si feniks nga pasarelat dhe bëhët hit i modës. Për pak kohë...

10 Fustanet më të bukura të veshura  në tapetin e kuq

10 Fustanet më të bukura të veshura në tapetin e kuq

Audrey Hepburn Veshur me Givenchy gjatë ceremonisë së ndarjes së cmimeve në  Oscar,...

A ju bën uji të humbisni peshë? dhe 5 pyetje të tjera hidratimi

A ju bën uji të humbisni peshë? dhe 5 pyetje të tjera hidratimi

Uji sigurisht që i bën mirë trupit, por a është vërtetë një kurë sic...

9 fakte të frikshme që nuk i dinit për sheqerin

9 fakte të frikshme që nuk i dinit për sheqerin

Shoqata Amerikane e zemrës rekomandon jo më shumë se 20 gram sheqer në...

23 Fakte interesante mbi shëndetin, që duhet të dini.

23 Fakte interesante mbi shëndetin, që duhet të dini.

1. Të rriturit që konsumojne pak çokollatë, pesë herë në javë kanë...

Lajme shokuese për seksin anal

October 29, 2014, No Comments
Lajme shokuese për seksin anal

Edhe nëse ju pëlqen ose e urreni, e keni provuar ose keni menduar për të, seksi anal në ditët e sotme nuk është...

Rita Ora flet për ndarjen me Calvin Harris, thotë seksi është një mënyrë për të njohur personin më mirë

Rita Ora flet për ndarjen me Calvin Harris, thotë seksi është një mënyrë për të njohur personin më mirë

Pas ndarjes së zhurmshme më producentin/DJ Calvin Harris, Rita është rikthyer dhe më në formë se...

Cindy Crawford, 48 vjec, poston foto pa makiazh nga shtrati- Shikoni foton

Cindy Crawford, 48 vjec, poston foto pa makiazh nga shtrati- Shikoni foton

Mirëmëngjes, Cindy Crawford! Supermodelja postoi një selfie në Twitter në mëngjes herët pa makiazh nga shtratit...

Supë me speca të pjekur

Supë me speca të pjekur

Kjo pjatë e jashtëzakonshme për mot të ftohtë, dhe që na i përshtatet shumë Majit tonë me shi është shumë e...

Për një ndryshim të shëndetshëm makarona me pesto bizelesh

Për një ndryshim të shëndetshëm makarona me pesto bizelesh

Harrojeni për momentin mishin dhe fokusohuni tek perimet. Një pjatë e mirë, dhe e thjeshtë me perime duke...

8 gjëra idiote që i bëni trupit tuaj

8 gjëra idiote që i bëni trupit tuaj

Nëse do ta vija re me kujdes rutinën time ditore, do të...

7 arsye pse Amsterdami është destinacioni ideal për në pranverë

7 arsye pse Amsterdami është destinacioni ideal për në pranverë

Me tulipanët që lulëzojnë, kanalet e jashtëzakonshme...

Cfarë NUK DUHET të hani përpara ditës së dasmës

Cfarë NUK DUHET të hani përpara ditës së dasmës

Që të dukeni sa më bukur me fustanin e nusërisë ditën...